Ремені клинові>

Ремені клинові

Клиновий ремінь являє собою виріб трапецієподібного профілю, кут якого дорівнює куту провідних і ведених шківів. Існує великий вибір клинових ременів. Серед них є варіаторні, вентиляторні, кордшнурові, поліклинові, зубчасті та ін. Завдяки величезній різноманітності фізичних характеристик клинові ремені використовуються практично у всіх сферах економічній промисловості. Їх широко застосовують у верстатах, вентиляторному обладнанні, побутовій техніці, стрічкових транспортерів, компресорних агрегатах, автомобільної техніки і т.д.

Чому дані ремені мають настільки широкий спектр застосування? Це пояснюється в першу чергу зручністю їх використання, високим ступенем надійності, а також тривалим терміном експлуатації. Правда термін служби залежить ще від умов використання та звичайно, процесу виготовлення ременів. Наприклад, в каталозі Трансимпорт-Груп  вся представлена ​​продукція поставляється виключно від перевірених виробників, тому товар відповідає необхідним стандартам ГОСТу і безпеки.

Що собою являють клинові ремені

Ремені (МР) мають особливу конструкцію. Вони виготовлені з декількох клинових ременів, «посаджених» на єдину основу підвищеної міцності. МР відмінно виконують свою роботу в тих місцях, де стандартні ремені не справляються і перевертаються або злітають. Виріб розроблявся спеціально для застосування в приводних механізмах, що мають пульсуючі навантаження.

Конструкція МР забезпечує максимально надійну роботу. Тому ці вироби є відмінним рішенням для приводів, що володіють вертикальним розташуванням осей.

Наша компанія поставляє великий асортимент ременів як стандартних профілів, так і узкоклінових ременів, що мають відкриті межі. Якщо для замовлення будь-якого товару Вам необхідна додаткова консультація, передзвоніть нашим менеджерам за телефонами, вказаними в розділі «Контакти».

До новин