Види транспортерних стрічок>

Види транспортерних стрічок

Транспортувальні стрічки поділяються на стрічки загального призначення, які широко застосовуються для транспортування сипучих речовин і спеціальні стрічки, що використовуються в особливих умовах. Під «особливими умовами» маються на увазі підвищені температурні режими, контакт з пожежонебезпечними вантажами і т.д. Вибір фізичних, а також хімічних властивостей транспортировочной стрічки (ТC) багато в чому залежить від характеристик матеріалів, що транспортуються.

Типи транспортерних стрічок

За методикою виробництва ТC бувають гумовотканинними і гумотросовими. Крім них зустрічаються ще брезентові, сітчасті, пластикові та інші, проте набагато рідше.

Гумовотканинні вироби є найбільш поширеними, за статистикою їх застосовують понад 95% виробництв. У своїй основі вони мають гумотканинний тягової каркас, синтетичну або натуральну тканину, просочену спеціальними складами для міцності, а також зовнішні гумові шари.

Що стосується гумотросових конвеєрних виробів, то вони оснащені сталевими тросами, що забезпечують полотно підвищену міцність, завдяки чому можна транспортувати різні матеріали на великі відстані.

Читайте також: Транспортери стрічкові: вибираємо конвеєрну стрічку

Також конвеєрні стрічки можуть бути плоскі з гладкою поверхнею, а можуть бути рифлені і навіть з перегородками. Від умов експлуатації залежить і число спеціальних прошарків. ТС можуть містити до 6 шарів прокладок.

Більше інформації про конвеєрних стрічках дивіться в нашому каталозі. Для отримання додаткової консультації щодо вибору необхідної ТЛ, зв'яжіться з нашими фахівцями за телефонами, вказаними на сайті.

До новин